ChcEš se SeZnáMiT? NeBo Se Zeptat Na NěCo?
TaK NaPiš PrOč, aTd..
PaK KliKni

>GoU<

A moja SbééčKa?!

> GoUU<

**SlaVnííí**

Marek Lacko – Česko Slovenská SuperStar

19. října 2009 v 21:45 | Baruska


Lacko Marek - Česko Slovenská SuperStar
Jméno: Marek Lacko
Stát: Slovenská republika
Věk: 23
Město: Košice
Znamení: Panna

Marek Lacko - Česko Slovenská SuperStar

Marek Lacko je prozatím v úžším výběru Česko Slovenské SuperStar, do soutěže se přihlásil s kamarádem. Marek se s kamarádem dostali mezi 118 nejlepších, ale do semifinále šel jen jeden, Marek Lacko. Jina prozradíme, že Marek Lacko již soutěžil v první Slovenské SuperStar před pěti lety, dnes má lepší image i zapracoval na hlase a má velkou šanci stát se SuperStar.

Rihanna pořád miluje násilníka Chrise Browna

7. září 2009 v 15:22 | Barušínka

Rihanna pořád miluje násilníka Chrise Browna

Rihanna

Rihanna pořád miluje násilníka Chrise Browna


Láska se ani zdaleka neřídí rozumem. Vyprávět by o tom mohla populární zpěvačka Rihanna, která si ke své smůle začala s Chrisem Brownem.


Příliš vysoký trest
Ten je sice zřejmě velmi charizmatický a okouzlující, když si dokázal nabrnknout takovou kost, navíc úspěšnou, jako je Rihanna. Bohužel, vypadá to, že kromě toho je i neméně náruživým násilníkem.

Byla to záležitost na první stránky společenských magazínů, když Chris Rihannu nedávno krutě zmlátil. Brown byl na základě tohoto činu odsouzen k tomu, aby se po dobu pěti let držel od Rihanny dále.

Začne to nanovo?
Jenže ani to zpěvačce nevyhovuje. Se svým ex chce zůstal v přátelském vztahu. Právník Rihanny prozradil, že jeho klientka považuje trest za příliš přísný, i když ho nehodlá napadnout. To by už vypadalo trochu divně.

Zpěvačka si každopádně pro svého bývalého přítele přeje nižší trest. Nevidí prý důvod, proč by mezi ní a ním měla být vzdálenost jednoho fotbalového hřiště. Chris svého činu navíc lituje.

Přátelé Rihanny potvrzují, že talentovaná umělkyně Chrise stále miluje a nedokáže se bez něj obejít. Obávají se však, že celý koloběh jejich vztahu začne nanovo. Možná jí chybí ty společné chvíle, kdy polibek střídal facku.

Lady Gaga šokuje sexy klipem. S lesbičkami

19. srpna 2009 v 10:06 | Barušínka
Lady Gaga šokuje sexy klipem. S lesbičkamiLady Gaga šokuje sexy klipem. S lesbičkami


Nikoho asi nepřekvapí, že zpěvačka Lady Gaga svým dalším klipem opět šokuje...


Nikdy bychom zpěvačku lady Gaga nemohli nazvat konvenční, a tak není divu že svým novým videem k singlu LoveGame, zase posunula své hranice sexuality o kousíček dál.

V klipu se tentokrát líbá s tanečníky převlečenými za newyorské policisty. Na tom by zas tak nic kontroverzního nebylo, ovšem později dojde i na líbačku se policejní důstojnicí. Lesbický sex prostě táhne a dráždí zároveň. Ruku na srdce. Vás nerajcuje, když se na parketu začnou líbat dvě holky?

Třiadvacetiletá hvězdička si také velice často při tanci - oděná jen do spodního prádla - velmi často sahá do rozkroku. Co tam hledá?

Zákazy a cenzura

Asi nikoho nepřekvapí, že video už bylo zakázáno v některých arabských zemích a dokonce v Austrálii na televizním kanále Channel 10. Důvodem je právě nepokrytá vizualizace sexu a lascivní text. Některé příliš odvážné scény dokonce cenzuruje i MTV a VH1.

Songa LoveGame byla inspirována zpěvaččiným setkáním se jedním velmi atraktivním mužem v newyorském nočním klubu. Text písně taky nemluví v náznacích. Vezměte si třeba slova: "I wanna take a ride on your disco stick." Když říká, že by si ráda zajezdila na jeho disko tyči..., nemůžeme ani náhodou předstírat, že nemluví o sexu.

Překvapená Lady
Lady Gaga je ovšem velice překvapená, že byl její klip pro MTV sestříhán, když mnoho jiných videí také nepokrytě zobrazuje sex. "Mnoho interpretů, kteří se orientují podobně jako já na mladé lidi, natočila mnohem dráždivější videa než já.," rozčiluje se.

Lady Gaga dále prozradila, že video je vlastně poctou jejímu předchozímu životu v New Yorku, když vyrážela do klubů s umělci a tanečníky z různých ras i sexualit. V tomto kontextu nikoho nemůže zarazit ani její líbání s děvčaty, protože svou bisexualitu nikdy netajila.

LaDy GaGa

10. srpna 2009 v 13:18
Sexi, šokující, multitalentovaná a vždy originální. Nová královna pop-artu, už několik měsíců dělá rozruch v bulvárních časopisech po celém světě. Lady Gaga "vím, jak zaujmout…".
Lady Gaga miluje sexi oblečení. Čím méně látky, tím lepší. Provokativní vzory a nápisy nejsou na škodu. Na modelu musí být flitry, spony a netradiční ozdoby. Čím divočejší, tím lepší!
Dnes už je hra na piano a klávesy koníčkem. Jako malá holčička si díky svému talentu hrou na piáno přivydělávala. Jako dítě usilovně trénovala každý den.
Má ráda ovocné šťávy a drinky z čerstvého ovoce, které si sama připravuje. Miluje gaučing, ležení u televize a americké sitcomy. Miluje módní doplňky - šperky, opasky, topánky a především pořádné sluneční brýle, většinou mouchy srdíčkového nebo hvězdičkového typu.
Ve svém šatníku má několik kusů od Donatelly Versace. Obdivuje nejen její barevné modely, ale také osobnost této italské návrhářky.
Lady Gaga miluje květiny, krátké sukně a psy.
Svoje písničky ráda poslouchá v posteli a úplně sama.
Psaní písní, je podle Lady Gaga jako randění s několika muži najednou. Musíte vybrat toho pravého a rozhodnout se pro nejlepší zvuk.
"Popkultura je přece umění," říka Lady Gaga. A album The Fame komentuje slovy: "Chci, aby si lidi život užívali." Okolo své hudby vytvořila jakousi warholovskou fabriku, která s popem pracuje systematicky. Počínaje kostými a hudbou konče.

Takhle lákal Michael Jackson své milence

26. července 2009 v 13:07 | Barušínka"Král popu ti olíže lízátko," lákal Jackson milence do postele podle skandální knihy.
14. července 2009
Ian Halperin, autor nové knihy o Michaelu Jacksonovi († 50) tvrdí, že král popu měl pěknou řádku milenců. A že všichni lidé z okolí "krále popu" věděli, že je gay.

V ženských šatech
Ian Halperin v knize Unmasked: The Final Years of Michael Jackson píše, že Jackson se na dostaveníčka s milenci oblékal do ženských šatů a potajmu odcházel z domu.

"Když jsme měli poprvé sex, řekl mi: ´Král popu ti olíže lízátko.´ Ještě pořád se tomu musím smát," tvrdí v knize jeden z jeho údajných milenců.

Halperin k tomu dodává: "Že byl Jacskon gay, mi řekli v podstatě všichni. Dokonce i jeho skalní obhájci. Lidé, kteří tvrdili, že obvinění z obtěžování dětí jsou smyšlená, všichni se shodují na tom, že měl homosexuální sklony."

Stydlivý král
Jedním z jeho milenců prý byl začínající herec známý jako "Lawrence". Ten vypověděl, že se po dobu třech týdnů s Jacksonem intimně stýkal každý den.

"Byl velmi stydlivý. Ale když jsme se do toho pustili, byl k nezastavení," dodal o sexu s králem popu Lawrence.

Před dvěma lety se Jackson zamiloval do mladého muže, kterému nebylo ani třicet let.

"Michael málokdy vycházel z domu, ale když někam šel, bylo to často právě na schůzku s milencem. Odcházel z domu v přestrojení, často ženském, a chodil do opravdu příšerného hotýlku v Las Vegas. Byl tehdy na mizině. Měl stěží peníze na jídlo pro děti. Víc si dovolit nemohl," sdělil Haleprinovi jeden ze svědků z blízkosti Jacksona.
 
 

Reklama