ChcEš se SeZnáMiT? NeBo Se Zeptat Na NěCo?
TaK NaPiš PrOč, aTd..
PaK KliKni

>GoU<

A moja SbééčKa?!

> GoUU<

°°SeXíííčeK°°

Jak na sex ve vodě

10. srpna 2009 v 13:04 | Barušínka
Jak na sex ve vodě

Když se mluví o sexu, často se myslí na slova jako mokrý, kluzký a horký. To vše platí obzvlášť tehdy, když jde o sex ve vodě.

Může se zdát, že je to celé poměrně jednoduché, snadné a bezpečné. Zkrátka skočíte do bazénu nebo do moře a jdete na to.

Jenže sex ve vodě má svá rizika a stále více se ukazuje, že nemusí dopadnout úplně dobře, zejména pak pro ženy. Nabízíme pár tipů, jak takový sex absolvujete s co nejlepším výsledkem.

Bezpečný sex
Že jste ve vodě ještě neznamená, že nečelíte rizikům přenosu pohlavních nemocí nebo nechtěného onemocnění. Čelíte. Jenže s kondomem to pod vodou není vůbec jednoduché. Zkrátka proto, že kondom a voda se příliš nemusí. Zejména pak teplejší voda může kondom zničit. Navíc je tu větší riziko, že sklouzne. Proto se vyplatí dát opravdu dobrý pozor.

Zůstaňte mokří
Sex ve vodě - to musí přeci skvěle klouzat! Něco takového si řekne většina těch, kdo ho ještě nepodstoupili. Jakmile se do něj ale pustí, zjistí, že všechna ta voda zážitku rozhodně nepomáhá. Naopak, omyje prakticky veškerou přirozenou vlhkost a lubrikaci ženy, takže zejména pro ni může být takový sex nepříjemný. Měli byste proto použít vodě odolný lubrikační gel.

V bazénu
Čas od času je ve veřejných bazénech možné vidět vášnivou dvojici, která se neudržela a pustila se do toho před zraky všech. To rozhodně není dobré hned z několika důvodů. Určitá mravnost by se určitě měla zachovávat. Nehledě na to, že veřejný bazén není zrovna tím nejčistším prostředím. A jak známo, ženský pohlavní orgán je choulostivý na nejrůznější infekce. Už chápete? Proto doporučujeme bazén domácí a sex orální. Jeden z partnerů si sedne na okraj a ten druhý ve vodě si dá práci s jeho uspokojením.

Ve vaně/sprše
Ve vaně nebo ve sprše můžete začít skutečně dobrý "vodní" sex. Některé vany jsou příliš malé pro misionářskou polohu, a tak nezbývá než to zkusit ve sprše. Do intimních míst se dostane jen málo vody, přesto ji ale ucítíte stékat po svých tělech, která budou zároveň zcela mokrá. Vyplatí se investovat do nějaké té gumy na zem, která zabrání uklouznutí a držák také není od věci.

V moři
Slaná voda není zrovna nejlepším přítelem vagíny. Možná nejlepším způsobem, jak dojít k uspokojení v moři, je použít pouhé ruce. Sex ve vlnách je totiž poměrně náročný a dotyční by měli být i dobrými plavci. Velkým nepřítelem je rovněž písek. Je totiž velká pravděpodobnost, že ho budete mít všude.

Typy chlapů, kterým ženy neodolají

26. července 2009 v 13:14 | Barušínka

Typy chlapů, kterým ženy neodolají


Nestačíte se divit, jak je možné, že někteří muži mají všechno štěstí světa, když jde o ženy?
30. června 2009
Ve skutečnosti to ale není žádné tajemství: existují archetypy chlapů, kterým něžné pohlaví prostě a jednoduše neodolá. A není to jen proto, že dobře vypadají.

Jde o to, že ženy jsou přitahovány specifickými charakterními stopami a dávají jednoznačně přednost mužů, u nichž tyto stopy objeví.

Romantik
Bezmezně věří na klasickou romantiku. Dívce neustále nosí květiny, bomboniéry a žádná večeře se u něj neobejde bez hořících svíček a následně vany bez rozházených okvětních lístků. Často volá, aby jí dal vědět, jak moc ji miluje. Na ženy jeho přístup zabírá především proto, že milují pozornost, kterou jim někdo dopřává. Zároveň cítí, že někdo opětuje její romantické tendence.

Ten, co si bezmezně věří

Je si sám sebou naprosto jist a nepřipouští si žádné pochybnosti o tom, že je nejlepší. Ve společnosti se chová asertivně až výbojně, díky čemuž vyzařuje auru moci a kontroly. Ve vztahu ho neznepokojují jiní muži, nežárlí na přátele své partnerky. A když si muž o sobě myslí, že je nejlepší a dává to najevo, postupně si to začnou myslet i ženy kolem něj.

Umělec
Umělecky založený chlap je neuvěřitelně kreativní a žije aktuálním okamžikem. Často využije své kreativity, aby ji ohromil, například složenou písničkou nebo malbou jen pro ni. Ženy se ve společnosti umělce cítí výjimečně, líbí se jim spontaneita, neočekávanost a překvapení, jež jsou na denním pořádku.

Cizinec
Pochází z daleké země, o které možná ani neslyšela. Má zajímavý životní příběh a sexy přízvuk. Jeho chápání světa se vymyká domácím konvencím. Může být trochu nepraktický a řešit běžné věci komplikovaně, tím ale často jen znásobí svůj šarm. Ženy mají rády odlišnost a libují si v randění s člověkem jiné kultury.

Dobrodruzi
Jejich mysl je naprosto volná a nezatížená materiálními statky. Chtějí si možná nejvíce užívat a jdou tam, kam je vítr zavane. Obvykle to znamená za nějakým tím dobrodružstvím. Příliš se nestará o následky svých činů, zkrátka jedná. Ženy je mají rády proto, že se s nimi cítí bezstarostně a obdivují jejich rebelskou náturu.

Intelektuál
Dokáže vyvolat velmi podnětnou debatu a přinést zajímavý pohled na věc. Zároveň umí naslouchat a je zvědavý na názor své partnerky. Nedělá mu problém dívku rozesmát svěžím smyslem pro humor. Zvládne se vyřečnit z každé situace. Ženy mají rády chytřejší muže, kteří je zároveň respektují a nedávají najevo svou intelektuální převahu přespříliš.

Pozorný muž
Předchozí kategorie jsou poměrně vyhraněné a ten, kdo do nich přirozeně nespadá, se v nich nebude cítit dobře a bude na něm jasně znát, že něco předstírá. Pokud přesto chcete být výjimeční a mít štěstí u žen, buďte prostě pozorní. Podržte ji dveře, noste ji malé dárečky, zajímejte se o její záležitosti, po večeři ji nezapomeňte nabídnout dezert apod. Možná to zní až příliš jednoduše, ale považte - když si žena projde vztahem s neurvalcem, padouchem a kdoví kým ještě, je nakonec hrozně ráda, že skončí u někoho, kdo se o ni hezky postará.

Oškliví muži mají lepší spermie

26. července 2009 v 13:12
Oškliví muži mají lepší spermie

Fešáci nejsou zrovna ideální na oplodnění.


Ženy, jejichž hlavním cílem je otěhotnět, by měly vystavit stopku svým obvyklým preferencím a poohlédnout se po méně atraktivních mužích.

Optimální dávka

Oškliví chlapi jsou totiž zjevně mnohem plodnější. Zatímco ti opravdu atraktivní, kteří partnerky střídají jako na běžícím pásu, v zasívání svého sémě nepatří mezi nejúspěšnější.

Důvod nehledejme mezi nebem a zemí, ani v jakési automatické přírodní spravedlnosti. Je to mnohem prozaičtější a je to o množství spermatu, jaké je ten který muž schopen poskytnout.

Podle vědců se mužská těla vyvinula k výronu optimálního množství spermatu na jeden sex. Nicméně toto optimum se liší u notorických milovníků a těch, kteří většinou zůstávají na ocet.

Ono optimum se zkrátka přizpůsobuje množství žen, s nimiž muž souloží. Dá se říct, že postupem času dojde k zaběhnutí určitého vzorce a výronu velmi podobných dávek spermatu.

Hlavně využít šanci
Muži s větším množstvím sexuálních úspěchů mohou logicky na každý z nich nabídnout jen menší porci spermatu. Šance na oplodnění je tak nižší, na druhou stranu má takový muž zase více příležitostí počít potomka.

Zato muži, kteří nemají tolik sexu, ať už proto, že nejsou fyzicky přitažliví, mají málo charismatu nebo se prostě stydí, tolik šancí nemají, a tak když už se nějaká naskytne, musí ji využít naplno.

Právě tahle rovnice vede k paradoxu, že ženy, které chtějí pravděpodobnost otěhotnění vyšponovat na maximum, by se měly poohlédnout po méně atraktivních mužích.
 
 

Reklama