ChcEš se SeZnáMiT? NeBo Se Zeptat Na NěCo?
TaK NaPiš PrOč, aTd..
PaK KliKni

>GoU<

A moja SbééčKa?!

> GoUU<

Rihanna pořád miluje násilníka Chrise Browna

7. září 2009 v 15:22 | Barušínka |  **SlaVnííí**

Rihanna pořád miluje násilníka Chrise Browna

Rihanna

Rihanna pořád miluje násilníka Chrise Browna


Láska se ani zdaleka neřídí rozumem. Vyprávět by o tom mohla populární zpěvačka Rihanna, která si ke své smůle začala s Chrisem Brownem.


Příliš vysoký trest
Ten je sice zřejmě velmi charizmatický a okouzlující, když si dokázal nabrnknout takovou kost, navíc úspěšnou, jako je Rihanna. Bohužel, vypadá to, že kromě toho je i neméně náruživým násilníkem.

Byla to záležitost na první stránky společenských magazínů, když Chris Rihannu nedávno krutě zmlátil. Brown byl na základě tohoto činu odsouzen k tomu, aby se po dobu pěti let držel od Rihanny dále.

Začne to nanovo?
Jenže ani to zpěvačce nevyhovuje. Se svým ex chce zůstal v přátelském vztahu. Právník Rihanny prozradil, že jeho klientka považuje trest za příliš přísný, i když ho nehodlá napadnout. To by už vypadalo trochu divně.

Zpěvačka si každopádně pro svého bývalého přítele přeje nižší trest. Nevidí prý důvod, proč by mezi ní a ním měla být vzdálenost jednoho fotbalového hřiště. Chris svého činu navíc lituje.

Přátelé Rihanny potvrzují, že talentovaná umělkyně Chrise stále miluje a nedokáže se bez něj obejít. Obávají se však, že celý koloběh jejich vztahu začne nanovo. Možná jí chybí ty společné chvíle, kdy polibek střídal facku.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.