ChcEš se SeZnáMiT? NeBo Se Zeptat Na NěCo?
TaK NaPiš PrOč, aTd..
PaK KliKni

>GoU<

A moja SbééčKa?!

> GoUU<

Jak na sex ve vodě

10. srpna 2009 v 13:04 | Barušínka |  °°SeXíííčeK°°
Jak na sex ve vodě

Když se mluví o sexu, často se myslí na slova jako mokrý, kluzký a horký. To vše platí obzvlášť tehdy, když jde o sex ve vodě.

Může se zdát, že je to celé poměrně jednoduché, snadné a bezpečné. Zkrátka skočíte do bazénu nebo do moře a jdete na to.

Jenže sex ve vodě má svá rizika a stále více se ukazuje, že nemusí dopadnout úplně dobře, zejména pak pro ženy. Nabízíme pár tipů, jak takový sex absolvujete s co nejlepším výsledkem.

Bezpečný sex
Že jste ve vodě ještě neznamená, že nečelíte rizikům přenosu pohlavních nemocí nebo nechtěného onemocnění. Čelíte. Jenže s kondomem to pod vodou není vůbec jednoduché. Zkrátka proto, že kondom a voda se příliš nemusí. Zejména pak teplejší voda může kondom zničit. Navíc je tu větší riziko, že sklouzne. Proto se vyplatí dát opravdu dobrý pozor.

Zůstaňte mokří
Sex ve vodě - to musí přeci skvěle klouzat! Něco takového si řekne většina těch, kdo ho ještě nepodstoupili. Jakmile se do něj ale pustí, zjistí, že všechna ta voda zážitku rozhodně nepomáhá. Naopak, omyje prakticky veškerou přirozenou vlhkost a lubrikaci ženy, takže zejména pro ni může být takový sex nepříjemný. Měli byste proto použít vodě odolný lubrikační gel.

V bazénu
Čas od času je ve veřejných bazénech možné vidět vášnivou dvojici, která se neudržela a pustila se do toho před zraky všech. To rozhodně není dobré hned z několika důvodů. Určitá mravnost by se určitě měla zachovávat. Nehledě na to, že veřejný bazén není zrovna tím nejčistším prostředím. A jak známo, ženský pohlavní orgán je choulostivý na nejrůznější infekce. Už chápete? Proto doporučujeme bazén domácí a sex orální. Jeden z partnerů si sedne na okraj a ten druhý ve vodě si dá práci s jeho uspokojením.

Ve vaně/sprše
Ve vaně nebo ve sprše můžete začít skutečně dobrý "vodní" sex. Některé vany jsou příliš malé pro misionářskou polohu, a tak nezbývá než to zkusit ve sprše. Do intimních míst se dostane jen málo vody, přesto ji ale ucítíte stékat po svých tělech, která budou zároveň zcela mokrá. Vyplatí se investovat do nějaké té gumy na zem, která zabrání uklouznutí a držák také není od věci.

V moři
Slaná voda není zrovna nejlepším přítelem vagíny. Možná nejlepším způsobem, jak dojít k uspokojení v moři, je použít pouhé ruce. Sex ve vlnách je totiž poměrně náročný a dotyční by měli být i dobrými plavci. Velkým nepřítelem je rovněž písek. Je totiž velká pravděpodobnost, že ho budete mít všude.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 BrOkEN_HeaRt..TwOjE AFfkO KtORe Ta MoC MiLuJe..CmuLk BrOkEN_HeaRt..TwOjE AFfkO KtORe Ta MoC MiLuJe..CmuLk | Web | 10. srpna 2009 v 18:41 | Reagovat

No To Je DoBrE VedIet x)...aLe Ja SoM Na SeX MlaDa...MaM Len 15 xD

2 BaRusQQa BaRusQQa | E-mail | Web | 10. srpna 2009 v 22:06 | Reagovat

To si nu, ale dobré je vše vědět dopredu ne?

3 BrOkEN_HeaRt..TwOjE AFfkO KtORe Ta MoC MiLuJe..CmuLk BrOkEN_HeaRt..TwOjE AFfkO KtORe Ta MoC MiLuJe..CmuLk | Web | 12. srpna 2009 v 19:46 | Reagovat

To MaS PraWDu x) Do TOho Sa NiKDy NePUsTiM xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.