ChcEš se SeZnáMiT? NeBo Se Zeptat Na NěCo?
TaK NaPiš PrOč, aTd..
PaK KliKni

>GoU<

A moja SbééčKa?!

> GoUU<

Srpen 2009

Lady Gaga šokuje sexy klipem. S lesbičkami

19. srpna 2009 v 10:06 | Barušínka |  **SlaVnííí**
Lady Gaga šokuje sexy klipem. S lesbičkamiLady Gaga šokuje sexy klipem. S lesbičkami


Nikoho asi nepřekvapí, že zpěvačka Lady Gaga svým dalším klipem opět šokuje...


Nikdy bychom zpěvačku lady Gaga nemohli nazvat konvenční, a tak není divu že svým novým videem k singlu LoveGame, zase posunula své hranice sexuality o kousíček dál.

V klipu se tentokrát líbá s tanečníky převlečenými za newyorské policisty. Na tom by zas tak nic kontroverzního nebylo, ovšem později dojde i na líbačku se policejní důstojnicí. Lesbický sex prostě táhne a dráždí zároveň. Ruku na srdce. Vás nerajcuje, když se na parketu začnou líbat dvě holky?

Třiadvacetiletá hvězdička si také velice často při tanci - oděná jen do spodního prádla - velmi často sahá do rozkroku. Co tam hledá?

Zákazy a cenzura

Asi nikoho nepřekvapí, že video už bylo zakázáno v některých arabských zemích a dokonce v Austrálii na televizním kanále Channel 10. Důvodem je právě nepokrytá vizualizace sexu a lascivní text. Některé příliš odvážné scény dokonce cenzuruje i MTV a VH1.

Songa LoveGame byla inspirována zpěvaččiným setkáním se jedním velmi atraktivním mužem v newyorském nočním klubu. Text písně taky nemluví v náznacích. Vezměte si třeba slova: "I wanna take a ride on your disco stick." Když říká, že by si ráda zajezdila na jeho disko tyči..., nemůžeme ani náhodou předstírat, že nemluví o sexu.

Překvapená Lady
Lady Gaga je ovšem velice překvapená, že byl její klip pro MTV sestříhán, když mnoho jiných videí také nepokrytě zobrazuje sex. "Mnoho interpretů, kteří se orientují podobně jako já na mladé lidi, natočila mnohem dráždivější videa než já.," rozčiluje se.

Lady Gaga dále prozradila, že video je vlastně poctou jejímu předchozímu životu v New Yorku, když vyrážela do klubů s umělci a tanečníky z různých ras i sexualit. V tomto kontextu nikoho nemůže zarazit ani její líbání s děvčaty, protože svou bisexualitu nikdy netajila.

Veselé ženy žijí lépe a déle!

19. srpna 2009 v 10:03 | Barušínka |  **ZáJímKy**


Veselé ženy žijí lépe a déle!


Humor a optimismus je kořením života, praví lidová moudrost a teď je to ověřené i vědecky.

Optimismus snižuje riziko srdečních chorob a prodlužuje život. Nová studie amerických vědců prokázala, že to platí pro ženy. Dřívější studie to už prokázala u mužů.

Nový výzkum zveřejněný v listu Circulation zahrnul bezmála 100 000 žen. Ukázalo se, že pesimismus je spojován s vyšším cholesterolem a krevním tlakem. Pokud se vezmou do úvahy všechny možné další faktory, zdá se, že přístup k životu ovlivňuje naše zdraví.

Optimistky mají o 9 procent menší riziko, že se u nich rozvine srdeční choroba, a o 14 procent nižší risk, že během osmi let zemřou. Cynické ženy, které zaujímají vůči světu nepřátelský postoj, nebo jsou obecně nedůvěřivé, mají naopak o 16 procent větší riziko, že během osmi let zemřou.

Mají se víc rády
Podle BBC je jedno možné vysvětlení, že se totiž optimisté lépe vyrovnávají s nepřízní osudu a možná se o sebe třeba v případě nemoci lépe starají. Také se ale ukázalo, že optimistky více cvičí a jsou štíhlejší, než jejich cyničtější souputnice.

"Většina našich výsledků ukazuje, že výrazné a dlouhodobé negativní postoje jsou zdraví nebezpečné," říká dr. Hilary Tindle, docent lékařství na University of Pittsburgh v Pennsylvánii.

"Víme, že negativní emoce mohou do těla vypouštět chemické sloučeniny, které zvyšují riziko srdečních chorob, ale ještě přesně nerozumíme tomu, proč to tak je. Optimismus a pesimismus mohou být spojeny s různých chováním jako je například kouření nebo špatné stravovací návyky, a to má také vliv na zdraví srdce," dodává mluvčí Britské nadace pro zdraví srdce.

Lady gaga -Eh eh

15. srpna 2009 v 23:33

Lady GaGA-Poker face

15. srpna 2009 v 23:16 | Barušínka

LAdy Gaga-poker face

porád na 1 míste nejvíc stahovaná písnička!


Lady GaGa-Paparazii

15. srpna 2009 v 23:14 | Barušínka |  X.x VydeÍČka x.X


Tejden u Macíka!

15. srpna 2009 v 23:04 | Barušínka |  °°BarusQQa°°

Tak vám nahodou, u macíka zazívam peckovky, byl to super tejden, jak dovolen apro mě :-D dívaly sme se na filmy a hraly karty ,chtely jít do 3Dčka ale prijely sme pozde tak sme sli jen do Mc,donaldu... :-P nazralyse a jely domu, byla prča , její segru sem dostavala svejma výstrelkama a tím jak sem jí stírala, obe sme se porád gebily :-D no nejvíc v poho segra tak jsme sly večer do hospudky, noo hospudky kde byl jubox a nejaký babky tam trsaly svuj tanec, a jeden kluk odnás se pridal, a byla sranda ja a mací segra sme delaly ze tam nejsme pac lidi od naseho stolu ta spívaly Mama mia,.. tak trapas zase, ten kluk se tam ozral, a spal u macka u segry v pokoji, když sme se prevlýkaly do pižamka tak nam tam vlezl cca 3x :-D a že podte pokecat atd..... atd...adt... a musela sem ho vykopnout pac to jinak nešlo xD pak este dlouho sme se smaly... :-D jak macinka v hospode vlezla na zachod jedný holce a panský zachody nemely dvere a my sme prezne chodily ,.. :-D no pak nas tam otravoval jeden dědek,.. :-D a konecná a to je asi vše, bylo toho spoustu jako když sme byly na špendlýkach, :-D konec,.. Tak uz me bolí ruka,.. Tak jindy xD ...


Ja a NakupoVání, po Dlouhe době!

15. srpna 2009 v 22:55 | Barušínka |  °°BarusQQa°°

Tak vám jdu po dlouhe době nakupovat, a koupim si kšiltovku za 1200,- a jelikos sem nemela víc jak 1290,- tak sem sla este do Mc.donaldu a bylo to mooc zajímaví, pač sem přišla na to e cím víc peněz mám tí víc si kupuju drahý veci, :-P tudíš vám radím, bertesi na nakup malo penez a koupíte víc vecí za mín penez, pač nemusí být vše dokonalé :-P A navíc ted dem mi tu kšiltovku ukradly, a estě byla od Kepuču z Mc.donaldu :-P pac mi ji jeden tlustoch shodil na zem,.. a tam byl kečup, a znáteme jak sem výbušná seřvala sem ho,.. a Trapas po celém mc.donaldua aeste tam byl kluk kterej se mi líbí tedkon, takže uz sem propadla hambe u kluku :-D tak sem proste beznadějnej človek!


Ženy probrečí rok a čtyři měsíce života!

15. srpna 2009 v 22:50 | Barušínka |  **ZáJímKy**
Ženy probrečí rok a čtyři měsíce života!

Ženy probrečí rok a čtyři měsíce života!


Napadlo vás někdy spočítat, kolik času ženy v životě probrečí? Hodně!

Asi to nebude žádné překvapení, alespoň pro muže, kteří jsou přesvědčeni, že ženy jsou na světě jen proto, aby je obtěžovaly svým fňukáním. Podle nové studie každá žena ze svého života stráví celých šestnáct měsíců v slzách.

V prvních letech života jsou asi probrečené hodiny a dny mezi muži a ženami vyrovnané, nicméně studie podává informace jen o té hezčí polovině lidí. Holčičky během prvního roku života prokřičí tři hodiny denně - když chtějí přebalit, nakrmit nebo se nudí.

Další fáze je od jednoho do tří let, kdy dívky pláčou dvě hodiny a pět minut za den. Důvodem jsou hlavně pády, únava a když jim někdo vynadá.

V letech dospívání stráví v slzách dvě hodiny a třináct minut za týden. Za tyto výlevy jsou nejvíce zodpovědné hormony, hádky s přáteli, odmítnutí a ztroskotání.

Na tři tisíce žen, které hlasovaly na serveru www.TheBabyWebsite.com, přiznaly, že po devatenáctém roku věku mají v rukou kapesník dvě hodiny a 14 minut týdně.

Abychom to upřesnili, mladé ženy mezi 19 a 25 nejčastěji doženou k slzám dojemné filmy, dále to jsou nejistota a starosti ve vztazích a samozřejmě ztráta lásky. Po pětadvacátém roce života je nejčastějším důvodem k pláči rozchod s životním partnerem, ale také když uslyší nějaké špatné zprávy o svých přátelích, případně když se cítí unaveny.

Točíme se v kruhu?
Když si tohle všechno podtrhnete a sečtete, mělo by vám vyjít číslo 12 000 hodin.

Kathryn Crawford z pořadatelské stránky TheBabyWebsite říká: "Nikoho asi nepřekvapí, že nejčastějším důvodem pláče u malých dětí jsou různé nehody. Ale studie ukázala, že se vlastně pohybujeme v kruhu. Jedním z častých důvodů pláče jak u malých dětí, tak i v dospělosti je únava."

Také je překvapivé, že ve zralém věku ženy velice často dohání k slzám to, co postihne jejich blízké. Jsou to například špatné zprávy o rodičích, ale také znepokojivé novinky, které slyší ve zprávách," uzavírá nejzajímavější závěry studie Crawford.

5 NEJ důvodů k pláči:

Věk 0-1
hlad
pocit únavy
je to jediná forma komunikace
potřeba přebalit
cítí se nemocně

Věk 1-3
když se zraní
pocit únavy
když upadne
když něco chce
když je napomenuta, že zlobí

Věk 4-12
když je napomenuta, že zlobí
když se zraní
cítí se nemocná
pocit únavy
hádky s kamarády

Věk 13-18
hormony
hádky s přáteli
cítí se ponížená, odvržená
zklamání
"Lidé jsou tak hrozní"

Věk 19-25
dojemný film
cítí se ponížená, odvržená
ztráta milého
pochybnosti ohledně současného vztahu
když čeká dítě

Věk 26 +
dojemný film
rozchod s partnerem
ztráta milého
pocit únavy
když slyší špatné zprávy

Pivo je dobré proti lámavosti kostí žen

15. srpna 2009 v 22:48 | Barušínka |  **ZáJímKy**
Pivo je dobré proti lámavosti kostí žen

Pivo je dobré proti lámavosti kostí žen


Nová studie španělských vědců ukázala, že kosti žen, které pravidelně pijí pivo, jsou silnější. Snižuje se tedy riziko osteoporózy. Víno přitom žádný takový vliv na kosti nemá.

Zdá se, že za tento zdravotní efekt piva může vysoký obsah silikonu. Ten zpomaluje řídnutí kostí a povzbuzuje růst nové kostní tkáně. V článku zveřejněném v listu Nature se ale také uvádí, že pivo obsahuje velké množství fytoestrogenů, což je rostlinná verze estrogenu, ženského hormonu, který hraje důležitou úlohu ve zdraví kostí.

Španělští vědci se vyptávali téměř 1 700 žen průměrného věku 48 let na jejich návyky ohledně pití alkoholu. Pak u nich pořídili ultrazvukové vyšetření. Ta ukázala, že kosti v prstech pijaček piva jsou silnější. Vědci vybrali k porovnávání kosti prstů, protože právě v této části těla se osteoporóza projevuje již od počátku.

Podle listu Daily Mail se také zjistilo, že ženy, které pijí piva jen trošku, méně než půllitr denně, jsou na tom stejně dobře jako ty, které piva vypijí více. Není tedy třeba to s pivem nijak přehánět, ale zdá se, že zvláště na zdraví žen - které trpí osteoporózou častěji než muži - může mít pití piva blahodárný vliv.

Chlapec má osm končetin a dva žaludky

14. srpna 2009 v 19:01 | Barušínka |  **ZáJímKy**

Chlapec má osm končetin a dva žaludky


Nepálský chlapec jménem Risab bez operace brzo zemře. Během vývoje se totiž spojil se svým dvojčetem a po narození tedy má nejen čtyři ruce a čtyři nohy, ale i dva žaludky.
14. srpna 2009
Matka trpěla bolestmi již pět dní před porodem a po těžké zkoušce byla notně vyděšená, když poprvé uviděla svého potomka. Už v průběhu těhotenství pozorovala, že její břicho nevypadá jako při jejich předchozích těhotenstvích.Situaci ještě komplikuje víra obyvatel, že je dítě reinkarnací hindského sloního boha Ganesch. Od jeho narození putují tisíce domorodců do himalájské vesnice jen proto, aby je mohli spatřit a uctívat. Šestiměsíční Risab se svým bezhlavým parazitujícím dvojčetem se totiž podobá malbám zobrazujícím tohoto boha.

Důvod obrovské pozornosti spočívá podle místního učitele v neschopnosti pochopení tohoto lékařského jevu místními obyvateli venkovského Nepálu. Někteří z místních ovšem v dítěti vidí důvod pro zpoždění monzunových dešťů. Rodiče si i proto přejí, aby Risab měl normální tělo. Případná operace je velice náročná a cenou přesáhne 50 000 dolarů. Ty rodina z chudého Nepálu samozřejmě nemá.

Spojená dvojčata se vyskytují přibližně jednou za 200 000 porodů a šance na přežití bývá kolem 25%.

Tlusťoch schoval pistoli mezi špeky

11. srpna 2009 v 21:27 **ZáJímKy**
Tlusťoch schoval pistoli mezi špeky

Obézní muž schoval pistoli ve svém tuku, když jej policie zatýkala. Nepřišla na ni ani při dalších prohlídkách.

George Vera z Texasu je tak obézní, že se mu podařilo při zatýkání schovat zbraň. Pistoli prostě zastrčil mezi záhyby tuku na svém těle.

George Vera váží 225 kilo a pistole schovaná mezi faldy prošla během zatýkání pěti různými prohlídkami. Podle listu Metro byl 180 cm vysoký Vera zatčen houstonskou policií a převezen do městského vězení kvůli podezření, že prodává nelegální CD.

Mluvčí houstonského policejního oddělení Kese Smith, potvrdil, že podezřelí jsou prohledáváni během zatčení, pak dvakrát v městském vězení a ještě znovu při převozu. U Very se na pistoli přišlo, až když byl zatčený ve sprše a přiznal se vězeňskému dozorci, že má u sebe zbraň. Pak u něj byla pod záhyby tuku opravdu nalezena pistole ráže devět milimetrů. Vera si dobrovolným přiznáním nijak nepomohl: stejně byl obviněn z držení zbraně v nápravném zařízení.

ChCeš se SeZnáMiT?

10. srpna 2009 v 23:18 | Barušínka |  X.x DisCuse x.X

ChCeš se SeZnáMiT?

1./JméNo

2./DuvoD

3./NáZev BLoGU(OdkaZ)

4./DíkS žE Se Chceš SeZnáMit!


LaDy GaGa

10. srpna 2009 v 13:18 **SlaVnííí**
Sexi, šokující, multitalentovaná a vždy originální. Nová královna pop-artu, už několik měsíců dělá rozruch v bulvárních časopisech po celém světě. Lady Gaga "vím, jak zaujmout…".
Lady Gaga miluje sexi oblečení. Čím méně látky, tím lepší. Provokativní vzory a nápisy nejsou na škodu. Na modelu musí být flitry, spony a netradiční ozdoby. Čím divočejší, tím lepší!
Dnes už je hra na piano a klávesy koníčkem. Jako malá holčička si díky svému talentu hrou na piáno přivydělávala. Jako dítě usilovně trénovala každý den.
Má ráda ovocné šťávy a drinky z čerstvého ovoce, které si sama připravuje. Miluje gaučing, ležení u televize a americké sitcomy. Miluje módní doplňky - šperky, opasky, topánky a především pořádné sluneční brýle, většinou mouchy srdíčkového nebo hvězdičkového typu.
Ve svém šatníku má několik kusů od Donatelly Versace. Obdivuje nejen její barevné modely, ale také osobnost této italské návrhářky.
Lady Gaga miluje květiny, krátké sukně a psy.
Svoje písničky ráda poslouchá v posteli a úplně sama.
Psaní písní, je podle Lady Gaga jako randění s několika muži najednou. Musíte vybrat toho pravého a rozhodnout se pro nejlepší zvuk.
"Popkultura je přece umění," říka Lady Gaga. A album The Fame komentuje slovy: "Chci, aby si lidi život užívali." Okolo své hudby vytvořila jakousi warholovskou fabriku, která s popem pracuje systematicky. Počínaje kostými a hudbou konče.

Jak na sex ve vodě

10. srpna 2009 v 13:04 | Barušínka |  °°SeXíííčeK°°
Jak na sex ve vodě

Když se mluví o sexu, často se myslí na slova jako mokrý, kluzký a horký. To vše platí obzvlášť tehdy, když jde o sex ve vodě.

Může se zdát, že je to celé poměrně jednoduché, snadné a bezpečné. Zkrátka skočíte do bazénu nebo do moře a jdete na to.

Jenže sex ve vodě má svá rizika a stále více se ukazuje, že nemusí dopadnout úplně dobře, zejména pak pro ženy. Nabízíme pár tipů, jak takový sex absolvujete s co nejlepším výsledkem.

Bezpečný sex
Že jste ve vodě ještě neznamená, že nečelíte rizikům přenosu pohlavních nemocí nebo nechtěného onemocnění. Čelíte. Jenže s kondomem to pod vodou není vůbec jednoduché. Zkrátka proto, že kondom a voda se příliš nemusí. Zejména pak teplejší voda může kondom zničit. Navíc je tu větší riziko, že sklouzne. Proto se vyplatí dát opravdu dobrý pozor.

Zůstaňte mokří
Sex ve vodě - to musí přeci skvěle klouzat! Něco takového si řekne většina těch, kdo ho ještě nepodstoupili. Jakmile se do něj ale pustí, zjistí, že všechna ta voda zážitku rozhodně nepomáhá. Naopak, omyje prakticky veškerou přirozenou vlhkost a lubrikaci ženy, takže zejména pro ni může být takový sex nepříjemný. Měli byste proto použít vodě odolný lubrikační gel.

V bazénu
Čas od času je ve veřejných bazénech možné vidět vášnivou dvojici, která se neudržela a pustila se do toho před zraky všech. To rozhodně není dobré hned z několika důvodů. Určitá mravnost by se určitě měla zachovávat. Nehledě na to, že veřejný bazén není zrovna tím nejčistším prostředím. A jak známo, ženský pohlavní orgán je choulostivý na nejrůznější infekce. Už chápete? Proto doporučujeme bazén domácí a sex orální. Jeden z partnerů si sedne na okraj a ten druhý ve vodě si dá práci s jeho uspokojením.

Ve vaně/sprše
Ve vaně nebo ve sprše můžete začít skutečně dobrý "vodní" sex. Některé vany jsou příliš malé pro misionářskou polohu, a tak nezbývá než to zkusit ve sprše. Do intimních míst se dostane jen málo vody, přesto ji ale ucítíte stékat po svých tělech, která budou zároveň zcela mokrá. Vyplatí se investovat do nějaké té gumy na zem, která zabrání uklouznutí a držák také není od věci.

V moři
Slaná voda není zrovna nejlepším přítelem vagíny. Možná nejlepším způsobem, jak dojít k uspokojení v moři, je použít pouhé ruce. Sex ve vlnách je totiž poměrně náročný a dotyční by měli být i dobrými plavci. Velkým nepřítelem je rovněž písek. Je totiž velká pravděpodobnost, že ho budete mít všude.